Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4356 (5475447)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Департамент експлуатації водопровідного господарства [Новицький Дмитро Юрійович], виконавець: Дараган В.М.
Дата контролю:8 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! На перехресті вул Паньківської та вул Саксаганського ще з грудня 2018р проводилісь технічні роботи, у результаті якіх було знято дорожнє покриття і встановлені тимчасові бар’єри... Мій офіс знаходиться за адресою вул Паньківська 14. Я кожень день проїзжаю це перехрестя. Тому, хочу повідомити про халатність дорожніх служб. З того часу не проводилось жодних робіт по відновленню дорожнього покриття і усуненню небезпечних перешкод, що стоять на дорозі. Хочу звернути увагу, що ці дерев’янні, саморобні бар’єри створюють наступні проблеми:

1) перешкоджають руху громадському транспорту, тому як стоять на відповідній смузі
2) перешкоджають руху пішоходів, тому як стоять на пішоходному переході
3) роблять неможливим поворот автомобілів з Саксаганського на Паньківську без порушення правил дорожнього руху
4) створюють небезпеку для всіх учасників дорожнього руху, тому як вони іноді падають
5) створюють небезпеку для всіх учасників дорожнього руху, тому як їх погано видно вночі
6) є причиною утворення заторів на цїй ділянці

Прошу якомога швидше усунути цю небезпечну проблему! Надаю фото та відео.