Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5423 (5475483)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю [Кузьменко Володимир Володимирович]
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

По якому праву??, на яких підставах??, згідно яких законодавчих актів ?? було знищено велику зелену КЛУМБУ під будівництво супермаркета NOVUS за адресою: Гостомельська площа, 1. Прошу надати копії всіх дозвільних документів з підписами всіх відповідальних осіб, які їх підписали !