Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4571 (5475499)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Організація закладів торгівлі з продажу продовольчих та побутових товарів
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [в.о. Пікалов Денис Олександрович], виконавець: Сібілєва Олена Володимирівна
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища

Заявка для благоустроя на демонтаж незаконной конструкции

31 Січня 2019  П-3409 я обратился к «КИЇВКОМУНСЕРВІС» с просьба предоставить разрешительную документацию на установку мусорных баков магазина Фора возле дома №5 на Академика Белецкого.


Мне пришед ответ:
КП «Київкомунсервіс», як виконавець послуг з вивезення побутових відходів у місті Києві, згідно розпорядження Київської міської ради від 08.12.2017 року № 1589 «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів», не має жодних договірних відносин з магазином «Фора», що розташований у будинку № 5 по вулиці Академіка Білецького у місті Києві.

В связи с этим прошу Фіщук Андрій Вікторович демонтировать незаконно установленные мусорные баки магазина Фора. Фото в приложении