Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5445 (5475752)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 109 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Притульський Віктор Артемович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вже залишено 2 скарги, на які надано відповідь, що все прибрали і все добре. Так от ми знову повідомляємо, що сніг та крига не прибрані. Двірники та ЖЕД кажуть, що ця ділянка не їх клопіт. Додаємо фото, на якому чітко видно, що ця ділянка знаходиться безпосередньо перед входом в будинок. Магазин ФОРА знаходиться зовсім в іншому місці і там всі доріжки прочищені співробітниками магазину.
На фото видно, що мова йде не про доріжку, яка йде до магазину ФОРА. Біля магазину все почищено.
Двірники та ЖЕД - ледарі. Їм не просто важко проїхатись трактором і зібрати весь сніг і кригу, але й на прохання мам з колясками та пенсіонерів прибрати сніг і кригу поруч з будинком, щоб не було озера вони не зважають.
Прошу покарати винних в надані недостовірних даних та винести догани всім, хто причетний до прибирання і написання відписок, замість реального контролю за виконанням та фактичного прибирання прибудинкової території.