Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-1064 (5475765)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Під час будівництва житлового комплексу Зелений острів (Сікорського 1 , 1а та 1б) на земельній ділянці виділеній під будівництво на розі вулиць - табірна та Жамбила Жабаєва забудовником Ковальська було розміщено тимчасову споруду (далі – МАФ) для організації центру продажів нерухомості у будинках, що будувались.
Житловий комплекс у 2013 році було введено в експлуатацію. З того часу у МАФі продовжували працювати робітники забудовника, а потім МАФ стояв зачинений. Тривалий час співробітники обслуговуючої компанії житлового комплексу ТОВ «Ковальська-Житлосервіс» обіцяли, що МАФ заберуть, і що від мереж енерго та водопостачання він відключений.


Відповідно до схеми благоустрою житловго комплексу Зелений острів (схема додається) МАФ становлено на зеленому газоні прибудинкової території.

Також, зазначу, що МАФ розташований у безпосередній близькості від світлофору, пішохідного переходу та проїжджої частини на розі вулиць Жамбила Жабаєва та Табірної. Наявність цієї споруди обмежує оглядовість на перехресті та рух пішоходів по тротуару. Це також підтверджено висновком Управління патрульної поліції у місті Києві .лист від 15.08.2018 р. додається. проте станом на станом на 11.02.2019 МАФ досі не демонтований.


Прошу провести перевірку щодо законності розміщення та функціонування МАФуна розі вулиць - табірна та Жамбила Жабаєва на прибудинковій території житлового комплексу Зелений острів на розі вулиць Жамбила Жабаєва та Табірної та вжити заходів щодо демонтажу МАФу.