Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1440 (5475785)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу розчистити від льоду або посипати сіллю чи піском ділянку на вулиці Солом’янській, яка з’єднюється з вулицею Амосова (від інситуту біоенергетичних ресурсів до Амосова, навпроти автозаправки WOG). Дуже слизько!