Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5449 (5475791)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Робота циркуляційної системи
Відповідальний:Дільниця - 6 [Крикун Арсен Євгенович]
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Пишу повторно обращение по поводу циркуляции горячей воды!
Уважаемый Бінд Вячеслав Євгенович, почитайте внимательно ваши ответы, которые вы мне шлёте с 30 января!
На обращение от 7 Лютого 2019 С-4916 получил ответ 11 февраля:
Обладнання ЦТП, Правди 64, яке перебуває на балансі та обслуговуванні РТМ «НИВКИ », працює в автоматичному режимі, Станом на 11.02 .2019 З Боку РТМ « НИВКИ» Пошкоджень немає, Температура теплоносія згідно температурного графіка теплоджерела За належний стан внутрішньо будинкового обладнання відповідальність несе балансовий утримувач будинку. Звертатися в ЖЕК
Так же 11 февраля получил ещё один ответ на обращение 11 Лютого 2019
С-5355:
СТАДНЮК ЕВГЕНИЙ ЮРЬЕВИЧ
Ваше звернення до «Контактного центру міста Києва», щодо відсутності гарячого водопостачання розглянуто комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва». Інформуємо, що температура гарячого водопостачання у Вашому будинку пов’язана з пошкодженням внутрішньої циркуляційної мережі гарячого водопостачання, яка знаходиться на балансі КП ”Київтеплоенерго”. Наведений факт спричинює зниження температури теплоносія в години мінімального водорозбору гарячої води в будинку. Ремонтні роботи з відновлення циркуляційних систем ГВП повинні проводитись коштом КП ”Київтеплоенерго”. Згідно з Законом України від 10.04.2014 № 1198 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація).
Питання порушені у зверненні відноситься виключно до компетенції теплопостачальної організації.
За детальною інформацією, рекомендуємо Вам, звернутись до комунального концерну «Центру комунального сервісу» за адресами: вул. Оболонська, 38, вул. М. Гречка, 10-В, просп. Георгія Гонгадзе, 20-Е. до представника виконавця послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання.
Дякуємо за розуміння.

Вы что там прикалываетесь? Определитесь, кто выполняет работы!
Бінд Вячеслав Євгенович, вы и дальше мне будете писать про ЖЕК???