Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-534 (5475793)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Під час будівництва житлового комплексу на земельній ділянці виділеній під будівництво забудовником Ковальська було розміщено тимчасову споруду (далі – МАФ) для організації центру продажів нерухомості у будинках, що будувались. Житловий комплекс у 2013 році було введено в експлуатацію. З того часу у МАФі продовжували працювати робітники забудовника, а потім МАФ стояв зачинений. Тривалий час співробітники обслуговуючої компанії житлового комплексу ТОВ «Ковальська-Житлосервіс» обіцяли, що МАФ заберуть, і що від мереж енерго та водопостачання він відключений.
Відповідно до схеми благоустрою житлового комплексу ”Зелений острів” (схема додається) МАФ встановлено на зеленому газоні прибудинкової території житлового комплексу.
Також, зазначу, що МАФ розташований у безпосередній близькості від світлофору, пішохідного переходу та проїжджої частини на розі вулиць Жамбила Жабаєва та Табірної. Наявність цієї споруди обмежує оглядовість на перехресті та рух пішоходів по тротуару. Це також підтверджено висновком Управління патрульної поліції у місті Києві листом від 15.08.2018 (додається).
Проте станом на 11.02.2018 МАФ НЕ демонтовано, а в приміщенні працює продуктовий магазин, з продажом алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Прошу провести перевірку щодо законності розміщення та функціонування МАФу на на розі вулиць Жамбила Жабаєва та Табірної на прибудинковій території житлового комплексу ”Зелений острів” та вжити заходів щодо демонтажу МАФу.