Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-2550 (5475802)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Пархоменко Олена Юріївна
Дата контролю:23 Березня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день.
Сьогодні 11.02.2019 приблизно в 08:50 проходячи бульваром Вернадського (навпроти супермаркета ”Фора”) я була збита з ніг дорожнім знаком ”Пішоходний перехід”.
Знак впав на мене коли я проходила повз нього. Впавши я вдарилась головою, плечем та стегном.
Прошу прийняти відповідних заходів з усунення небезпеки для пішоходів, притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за встановлення вказаного знаку, та повідомити мені про прийняті заходи на електронну адресу у встановлений діючим законодавством України термін.
Оскільки причина мого звернення становить безпосередню небезпеку для життя та здоров”я громадян, прошу розглянути моє звернення та усунути небезпеку терміново.
Фото знаку, що впав додаю.