Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5451 (5475806)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Потрібно почистити від снігу і льоду тротуари вздовж вул. Китаївська - від зупинки 52 та 470 автобусу ”Вулиця Китаївська” до школи № 122. Ці тротуари вкриті товстим шаром криги, деякі ділянки знаходяться під нахилом (на схилах пагорбів) - це становить велику небезпеку падіння школярів на проїзжу частину дороги! Від початку зими на цих ділянках тротуарів жодного разу НЕ чистили сніг.