Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5452 (5475808)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення огородження зеленої зони
Відповідальний:ЖЕД - 410 [Прогонюк Сергій Тарасович], виконавець: Кучерявий Руслан Павлович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Між буд.#3 та 3/1 по вул. ЕНТУЗІАСТІВ, знаходиться дитячий майданчик. Він БУВ повністю огороджений. Під час неодноразового завозу піску в пісочницю та після встановлення спортмайданчику, від огорожі (що зі сторони готелю ”Славутич”) не ставились назад, а потім зникали частини огорожі (секції сітки-рабіци). Можливо, ці секції забирались самими ж працівниками ЖЕКу. Результат за 4 роки-зі сторони готелю ”Славутич”-дит.майданчик неогороджений. Наслідки-половина собак, що гуляють без поводків, справляють свої потреби на цьому майданчику. Безпритульні коти обожнюють пісочницю посеред майданчику. Прохання, або повернути назад ці секції, або покарати винних у службовій халатності. Дана заявка НЕ буде закриватись, доки не огородять цю частину дитячого майданчика. Відписки, що ”недостатньо фінансування” не пройдуть, бо як заганяти туди безтолкових робочих, що знімають секції для проїзду техніки і які не встановлюють їх назад-то гроші є.