Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4380 (5475829)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Зберігання транспортних засобів, порушення правил паркування
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Панчій Тарас Михайлович]
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

«ЕФІР»

Керівнику Департаменту міського благоустрою КМДА Панчію Тарасу Михайловичу
Начальник Управління Управління екології та природних ресурсів КМДА Мальованому Андрію Миколайовичу

Шановний Тарас Михайлович,
Шановний Андрій Миколайович

Звертаюсь до Вас від імені громади мешканців мікрорайону Позняки та усіх мешканців домів, що розташовані по обидва боки проспекту Петра Григоренка.
Справа у тому, що починаючи з 2000-х років на міждорожній смузі проспекту Григоренка від вул.Драгоманова до вул.Здолбунівський, приватні підприємці, посилаючись нібито на договори оренди земельних ділянок з КМДА, почали розташованя парковок для приватного автотранспорту, а в деяких місцях автомийок, шиномонтажу та приватних АЗС.

Останнім часом рух автотранспорту по проспекту Григоренка значно виріс, рівень автомобільних вихлопних газів також підвищівся у рази, загальга екологічна обстановка в зазначеному мікрорайоні значно погіршалась. Рівень бронхо-легеневих та алергійних захворювань, а також захворювань на різноманітні види дерматитів серед дітей віком від 2 до 14 років підвищівся відповідно у рази у порівнянні із таким же періодом минулого десятиріччя.

ЗАПИТАННЯ: Тарас Михайлович, Андрій Миколайович, Чи є можливість найближчим часом покращити цю екологічну ситуацію у мікрорайоні шляхом розірвання договорів оренди земельних ділянок на міждорожній смузі проспекту Григоренка та створення парку відпочинку для дітей та їх батьків? Тобто чи є можливість замісць автостоянок, автомийок, шиномонтажу та АЗС, які погіршують екологічну ситуацію в мікрорайоні та створюють небезпеку для прилягаючих будинків, висадити дерева та зробити зелену зону для відпочинку місцевих жителів? Дякую.

З повагою,
Г.С.Бондаренко