Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4595 (5475869)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Святошинська РДА [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

«ЕФІР». 12 лютого 2019 р. Керівнику Департаменту міського благоустрою КМДА Панчій Тарасу Михайловичу.
1. Починаючи з жовтня 2016 р. з-під кришки люка колодязя, що знаходиться на подвір’ї будинку по вул..Ф.Пушиної,23 (при в’їзді з боку вул.Ф.Пушиної), систематично витікають каналізаційні стоки. На проїжджій частині по вул.Ф.Пушиної утворилась велика калюжа, яка продовжує руйнувати дорожнє покриття. Нечистоти розтікаються по внутрішньодворовій дорозі та проїжджій частині вул. Ф.Пушиної. Це створює небезпечну санітарно-епідеміологічну ситуацію та несприятливі умови життєдіяльності для мешканців сусідніх будинків та школярів гімназії.
Неодноразові звернення мешканців будинку у КБУ «Контактний центр міста Києва 1551», міську СЕС, КМДА, до керівництва Святошинського р-ну, КП «Житло-сервіс та Київводоканалу залишаються не почутими до сьогодні.
Коли міська влада м.Києва припинить нехтувати існуючу проблему і вирішить питання з витіканням фекалій ?
2. На початку жовтня 2018 р. біля будинку №23 по вул. Феодори Пушиної служби Київводоканалу ліквідовували аварію на ввідному водопроводі у будинок. Під час проведення даних робіт було пошкоджено асфальт пішохідної доріжки і частини проїжджої частини. Після закінчення робіт, пошкоджені ділянки не було заасфальтовано. Всю осінь та зиму вода потрапляє у місце пошкодження, що може знову привести до ще більшого вимивання піску і просідання грунту та фундаменту.
Чому асфальтування прибудинкової території не було здійснено у 2018 р. і коли відповідні служби виконають асфальтування біля нашого будинку ?