Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4599 (5475972)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Даруга В.І.
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Ми платимо за благоустрій прибудинковиї теріторії, але крім двірників, які прибирають нічого конкретного не робиться у дворі. Наприклад дитячий майданчик був огорожений парканчиком, хтось з власників авто його зняв, та там тепер паркують авто. Прямо на дитячому майданчику у дворі будинку №11 по Ушинського. Ми телефонували начальнику ЖЕК 902, ще восени, коли це столося - вона тільки посміялася, та нічого не зробили.