Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2711 (5476132)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

киевавтодор не убирает снег на тротуарах вдоль улицы борщаговской. сначала снег превратился в лёд, теперь это месиво из грязи, снега, льда и талой воды. ходить по тротуарам невозможно!