Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3925 (5476159)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:26 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! Вже майже ДВА З ПОЛОВИНОЮ МІСЯЦІ на перехресті вулиць Малевича/Федорова біля будинку №15 перекрили та частково розрили половину проїжджої частини дороги. За цей період ЖОДНИХ глобальних робіт не проводилося (іноді ходять якісь люди з відрами). Вулиця Федорова, на цьому проміжку дороги, і так досить проблематична для проїзду через припарковані автівки (навіть коли відкриті усі чотири смуги), а зараз, через огороджене ”місце ремонту” у годину пік утворюються величезні затори, а громадський транспорт ледь вміщується за габаритами! Поясніть, будь ласка, навіщо перекривати вулиці якщо ніякого ремонту не робиться, коли буде завершено ремонт дороги і коли буде усунена проблема проїзду для автомобілів?