Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9117 (5476213)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Гуйда Лариса Олексіївна
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Біля будинків 21, 23 та 23 А по вул.М.Донця знаходяться сміттєві контейнери (6 шт.).

Раніше ці сміттєві контейнери знаходились біля будівлі для інвентарю двірників, яка наразі переобладнана під магазин.

Переміщення сміттєвих баків на дорогу (пішоходну частину) зумовило порушення санітарних норм та правил, а також створило некомфортні умови для проживання.
Так сміттєві баки знаходяться на відстані менше 20 метрів від житлових будинків (від будинку №21 – всього 7 кроків).
Крім того, сміттєві баки (3 шт.) не огороджені та не мають захисту від дощу та снігу (6 шт.).
Поряд з ними постійно створюють купи великогабаритного сміття, яке лежить тижнями-місяцями.
Сміття з контейнерів розлітається на зелену зону та дитячий майданчик, який знаходиться поряд.
Сміття постійно розкидається безхатьками.
Санітарний стан прилеглої території є незадовільним.

У зв’язку з цим ПРОПОНУЄТЬС перемістити 6-ть сміттєвих баків в інше місце для виконання мінімальних санітарних норм та забезпечення комфортного проживання мешканців, а саме:

1 варіант – біля сміттєвих баків за будинком 21-А (там є місце, яке буде відповідати санітарним нормам - 20 м від житлових будинків – це приміщення для інвентарю двірників) – фото додається;

2 варіант – за 20 м від житлового будинку 23-А та 25– карта схема додається.

3 варіант - біля нежитлового будинку 21-Д (на карті позначено як будинок 21-а) – фото додається;