Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1460 (5476513)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність насипу (піску, солі) на дорозі, вулиці чи тротуарі
Відповідальний:КП ”ШЕУ по ремон. та утрим. автомобільних шляхів та споруд на них Дарн. району” [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Волошин Анатолій Опанасович
Дата контролю:14 Лютого 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

это тоже киев. бортничи. ул. автотранспортная. никогда улица не чистится от снега не посыпается. пройти по улице не реально, люди падают. скользко или лужи заливают всю улицу.