Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9169 (5476542)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”Київавтошляхміст” [в.о. Котлубей Дмитро Олександрович]
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Під залізничним мостом тротуар не прибирався роками. Зараз там суміш снігу та бруду. І без того вузький тротуар під мостом зараз стає реально небезпечним, враховуючи що Дніпровська набережна має жвавий рух автотраспорту.
Поруч знаходиться зупинка громадського траспорту, вона само розчищена, але люди від і до неї ідуть під мостом.