Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2229 (5476556)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:13 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

За всю зиму ни разу не чистили снег и не посыпали. Весь двор во льду! Такая же ситуация во всей улице и дворах. Ужасная картина по улице Просвещения, Преображенская, Пироговской, Соломенка площадь. Главный вопрос почему никто не чистит и не посыпает пешеходную зону?!