Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9176 (5476580)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність опори освітлення (не передбачено проектом забудови)
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Свистунов Олександр Вікторович]
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.

По результатах розгляду звернення К-63111 прошу Шевченківську РДА виступити замовником облаштування освітлення в парку на ділянці від пішохідних переходів через вул. Сікорського (адреса переходів Сікорського 4, Сікорського) до ділянки парку, де освітлення в наявності. Схема освітлення в приєднанні.