Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5521 (5476615)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Вологе прибирання приміщень
Відповідальний:ОД - 505 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Терещук Леся Анатоліївна
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу прийняти міри!! За моєю адресою проживання , я надавала завку на гарячу лінію Оболонського району № 5060109 від 09,02,2019. Сьогодні зателефонувавши, що заявка не виконана, меня відповіли, що її закрито! що моє прохання на встановлення захисту (замка) на території, яка веде до теплопункту - виконана. Справа в тому, що в парадному проживає бомж! Що запах просто нереальний і то стіни в крові, то біля смітника кров (а чи хворіє Бомж на гепатит С, чи може в нього ВІЛ???? Хтот знає????? А всі ми беремося за двері, поручні.. . І виникає питання, чому двірник, який має прибирати на сходах під”їзду 2 рази на місяць цього не бачить? Чому робітники ЖЕКу 505, які нібито виправили це питання нічого не бачать? Чому я є власником житлової квартири, яка справно платить за проживання не маю на відповідня норми проживання за законом? Чому доступ(при бажанні) до щойно встановленного обладнання тепломережі може бути доступний кожному? Чи приємно робітникам ЖЕКу виконувати ремонті роботи.. і т д п, переступаючи черед сміття і гидющі речі бомжа???
В результаті, мною дана повторна Заявка на Гарячу Оболонську лінію, № 5065144 від 11,02,2019. Прошу ЖЕК і причатні до цього структури надати відповіді на моє прохання закрити доступ до цієї території. І проінформувати , який графік прибирання на сходах у під”їзді!!!
Фото прикладаю , зроблені сьогодні !