Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2232 (5476621)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Козлова Л. В.
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Шановні панове, вітаю!

Звертаюся до вас із повторною, вже третьою скаргою на катастрофічний стан асфальтового покриття у дворі та на усій прибудинковій території будинку №11 по вулиці Західній у Солом’янському районі.

До цього, аналогічні скарги подавалися мною до КБУ «Контактний центр міста Києва» 1551 вже двічі і були зареєстровані за номерами: Ш-12412 (від 17 Вересня 2017) та Ш-5222 (від 13 Квітня 2018).

На жаль, окрім неякісного «ямкового» ремонту, виконаного ЖЕД – 906 наприкінці 2017 року «для галочки», і який «не дотягнув» навіть до літа 2018 року, у дворі будинку №11 по вул.. Західній досі нічого не змінилося, а стан проїжджої частини прибудинкової території продовжує погіршуватися і після зими 2018-2019 наближається до критичного, адже заїхати у двір цього будинку легковою машиною, не пошкодивши при цьому її днище, надзвичайно складно.

Отже, я повторно, вже втретє дублюю зміст та суть своєї скарги:
Двір і вся прибудинкова територія будинку №11 по вулиці Західній знаходяться у жалюгідному стані, при чому не лише із-за жахливого асфальтобетонного покриття, але й в цілому з точки зору благоустрою. Зокрема, занедбані дитячі майданчики, недоглянута рослинність, бруд там, де мала би бути зелень, криві бордюри (або їх відсутність), відсутні пішохідні доріжки там де вони мали би бути, тощо. В результаті, мало того, що автомобілем проїхати через цей двір непросто, так ще й ходити по ньому гидко: бруд, чагарники із кущів та дерев, діти гуляють на занедбаному майданчику, що потопає в бруді та багнюці.

Я вкотре прошу провести НОРМАЛЬНИЙ та повноцінний (повна заміна) ремонт асфальтобетонного покриття усієї прибудинкової території будинку №11 по вулиці Західній та провести там НОРМАЛЬНІ роботи з благоустрою.

Сором! Солом’янський район вражає безгосподарністю!

Дякую та сподіваюся на швидке вирішення даного питання відразу ж, як це дозволять погодні умови.