Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2732 (5476634)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 107 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Нікітенко В.Ю.
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Київській міській державній адміністрації
громадянки Лісової Юлії Олександрівни
проживаючій за адресою м.Київ, вул.М.Максимовича, 7, кв.26

Заява

На масиві (Максимовича 7-9) знаходиться 7 багатоповерхових будинків. для яких створено 3 дитячі майдачики. Проте дитячий майданчик розташований за адресою м.Київ, вул. М.Максимовича, 9Б знаходиться у аварійному стані. Надалі наводжу опис: Деревина з якої виготовлено майданчик трухлява; турніки розшатані та один з трьох відсутній; гойдалка-балансир трухлява, відсутня ручка, немає амортизації знизу; гірка іржава, захисні бортики поламані, що небезпечно для маленьких дітей, адже гірка висока; гойдалка скрипить та поламана криша.
Аварійний стан цього майданчика не дозволяє його використання. Також слід зазначити, що відсутній спортивний майданчик для дітей старшого шкільного віку.

Прошу розглянути можливість виділення додатковаго фінансування по программі соціального і економічного розвитку міста Києва для встановлення нового дитячого майданчику та воркаут майданчику у 2019 році.