Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2214 (5476852)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 507 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Кваша Альона Леонідівна
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня. Звертаюсь до вас з надією, що проблема вирішиться.
У дворі між будинками по вулиці Вишгородській 50 та 50а неможливо ходити, адже дороги в дуже жахливому стані. Хоча це навіть дорогами не можна назвати, у дідуся на городі після дощу легше ходити ніж у вищезазначеному дворі в столиці України.
Адже дуже багато ям, які небезпечні, адже у темну пооу року їх зовсім не видно й на додаток замість асфальту скрізь глина.
Прошу вжити заходів задля вирішення зазначеного питання.