Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4658 (5476864)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: Крамаренко Анатолій Костянтинович
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

ЕФІР
Поважний Панчій Тарас Михайлович! Дуже багато зроблено в Києві позитивного і я підтримую Вашу роботу, але є місця, які потребують постійного контролю чи покарання. яке вже не дозволить порушувати правила. В данному випадку правила санітарії. У дворі вулиці Омеляновича-Павленко. 4/6 для сміття огородили частину двору (молодці), але сміття де завгодно, тількі не в контейнерах. Залишки їжи з ресторанів та барів, документів... все перемолоте. Ніхто не прибирає цей клаптик теріторії. Я не один раз пишу про цю проблему. Чи можна виришити її назавжди?

До речі,не так далеко стоять контейнери для сміття від житлових будинків, В тому ж дворі. Там завжди чистота и порядок.

Свідомі кияни вже сортують сміття ,а ці організації приклад якогось дремучого відношення до оточуючих людей та природи.
Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. З повагою Позднякова Л.П.