Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1809 (5477020)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Коломієць С.О.
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Вже третій рік поспіль не прибирається прохід уздовж залізничної колії від вул. Миколи Василенка до Чугуївського провулка. Кожен день по цій дорожці проходять сотні, а можливо тисячі людей!!! Ця доріжка довжиною до 500 метрів, але про неї всі забули: взимку вона не чиститься від снігу та льоду - як результат люди падають та калічаться. В інші пори року навколо доріжки не прибирається сміття. Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=eXFjoIloI1M

!!!!
ПРОШУ ДОПОМОГТИ З ПРИБИРАННЯМ ДАННОЇ МІСЦЕВОСТІ
!!!!