Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1745 (5477343)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Зупинки за списком, представленим нижче не мають сміттєвих контейнерів/ведер, абсолютно не прибираються. Прошу навести лад, поставити контейнери і ввести щоденне прибирання. Список: ст.Лівий берег, вул.Тичини 20, вул.Тичини 21, (249, 535-нет урны. )Зупинка на Бучми немає сміттєвого бака, зупинка Березняківська 36 немає, зупинка Івана Миколайчука (найближча до залізничної колії) немає, зупинка бульвар Шамо в сторону Либідськой немає, Зупинка на вул.Ю.Шумського 1, «Бібліотека» нема урни, Зупинка ”Церква” біля перехрестя Бучми та Тичини, відсутня сміттєва урна, тим більще, що там же торгова точка, сміття покупці кидають під ноги. Дякуємо.