Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4442 (5477534)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ благоустрою [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Шишковська М.В.
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На привокзальні площі в завідомо непрохідному місці біля макдоналдсу прямо на тротуарі встановили величезний МАФ який перегородив майже весь прохід, після звернення що до його демонтажу, старий прибрали, а замість нього встановили ще більший, який ще більше перегородив прохід, саме страшне в цій ситуації, що ФОП Кривий А.В. має дозвіл на його встановлення, і це в той час коли мер бореться з цим безладом, а якийсь чиновник не зрозуміло з яких мотивів (а може і з досить зрозумілих) дає дозвіл с такими порушеннями.
Зараз в цьому місці дві людини розминуться не можуть, хтось когось повинен пропустити.
Коли цей МАФ буде прибрано ?