Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5616 (5477611)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

До школи № 186 м. Києва не забезпечено нормального проходу та проїзду дітей. батьків, вчителів та інших осіб через АБСОЛЮТНО ЗРУЙНОВАНЕ ДОРОЖНЄ АСФАЛЬТОВЕ ПОКРИТТЯ під’їзної дороги (див. фото). Зазначу, що на шляху до школи ТРОТУАР ВЗАГАЛІ ВІДСУТНІЙ, а проїжджа частина зруйнована настільки, що немає як ні пройти, ні проїхати. Кожен прохід і проїзд людей людей до школи перетворюється на квест, у якому головне завдання - зберегти цілими здоров’я, а подекуди і життя, бо машини, об’їжджаючи величезні суцільні ями, їдуть іноді просто на людей , які теж мусять іти по цій ”тропі виживання”. Такий стан є неприпустимим!
Прошу забезпечити належне асфальтове покриття проїжджої частини біля школи № 186 м. Києва та облаштувати тротуар для пішоходів.
Вказана проблема була мною висвітлена під час прямої лінії 15-51