Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5617 (5477625)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Голосіїво” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Ще з початку грудня 2017 року на вулиці Потєхіна, 12 НЕМОЖЛИВИЙ нормальний проїзд автомобілів та прохід пішоходів ЧЕРЕЗ ВИРИТУ ЯМУ І ПОВНІСТЮ ЗРУЙНОВАНЕ ПОКРИТТЯ ДОРОГИ ТА ТРОТУАРУ.
Лише мною було надіслано скарги від 28 Грудня 2017 № С-49985, від 29 Березня 2018 № С-11438, 16 Травня 2018 №С-18110 та від 27 липня № С-27697. Проте до сьогодні (а пройшов 1 рік і 2 місяці!!!) жодних робіт із відновлення проїжджої частини та тротуару не виконано, люди досі мусять стрибати по ямах і бруду та калічитися, щоб дістатися до власного дому!

Більше того, влітку 2018 року вирили іншу яму за цією ж адресою (Потєхіна, 12), але вже з іншого боку ”Еко-Маркету”, тобто у двір стає пробратися практично неможливо.

Мікрорайон перетворено на суцільні катакомби!!

Вкотре прошу відновити покриття доріг і тротуарів навколо будинку № 12 по вул. Потєхіна в м. Київ!
Вказану проблему мною було озвучено під час прямої лінії 15-51.
Фото літні, зміни відбулися лише в гірший бік