Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5620 (5477696)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

По вул. Потєхіна Полковника у м. Києві вздовж тротуару та проїжджої частини біля будинків № 12 та № 14 знову
відсутнє освітлення на трьох стовпах, починаючи від приміщення ”Еко-маркету” на Потєхіна, 12 і далі вздовж будинку № 14.
На вказаній ділянці не забезпечено нормальної видимості в темний час доби, що створює небезпеку для пішоходів.
Прошу забезпечити ремонт вказаних стовпів та забезпечити освітлення на них.