Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4479 (5478090)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Вигул/тренування тварин у невідведених для цього місцях
Відповідальний:”Служба обліку та реєстрації тварин” [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Лещенко Наталія Петрівна
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Парк Урочище Теремки після його реконструкції став улюбленим місцем прогулянки молодих мам з дітьми, людей похилого віку, спортсменів, але на жаль, і власників собак.

Собаки різних порід, особливо небезпечних порід, таких як пітбуль, гуляють без намордників та повідків, і не мають реєстраційного жетону (інформації про щеплення від сказу тощо). Такі собаки кидаться і лякають дітей, пенсіонерів, псують майно, зазвичай власники не звертають уваги на дії власної собаки, ніби нічого не сталося. Навколо парку чотири дитячих садочки, дві школи, стадіони, що додатково має спонукати бути відповідальними громадян, які вигулюють своїх собак.

Конституцією України чітко закріплена Стаття 3. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Також Правилами вигулу тварин КМДА закріплено: Без повідка вигулювати собак не дозволяється – виводити собак за межі квартири чи території її проживання лише на повідку (з ошийником, що містить особистий номер), а небезпечних собак – на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику.

Вигюлюючи собаку без намордника та повідка власник тварини наражає на небезпеку оточуючих, тримає їх в страху нападу собаки, та обмежує права та свободи громадян.

Парк створений в першу чергу для ЛЮДЕЙ громадян, які поважаючи права та свободи один одного мирно відпочивають та не заважають одне одному, але чомусь для власників собак це вочевидь складна задача. Проте лише гуртом ми можемо забезпечити гідне співіснування і лише за Законом притягнувши до відповідальності.

Прошу провести розяснювальну роботу з працівниками про важливість мешканцям з їхніми дітьми проводити час та дозвілля на свіжому повітрі, забезпечити безпечне перебування громадян на території Парку Урочище Теремки та покарати порушників Закону, щоб в майбутньому попередить та нівелює такі випадки.