Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5655 (5478107)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Проведення модернізації/заміни ліфту
Відповідальний:Управління житлово-комунальної політики [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Малихін Олександр Володимирович
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звернення С-4886 Проведення модернізації / заміни ліфта


Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління. У разі якщо об’єднання співвласників багатоквартирного будинку не створено та уповноважену особу не визначено відповідно до закону, власники квартир не можуть брати участь у співфінансуванні робіт по утриманню спільного майна, а в даному випадку: проведення капітального ремонту, реконструкції (модернізації) ліфтового обладнання. Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна тільки у разі державної реєстрації таких прав.
Послуги КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва» щодо капітального ремонту ліфтів фінансуються за рахунок місцевого бюджету, надаються населенню безкоштовно, не реалізуються на ринку, у розумінні Закону України «Про захист економічної конкуренції», та не беруть участі у господарському обороті. Відсутні механізми визначення і наступного стягування з мешканців коштів на капітальний ремонт ліфтів. Відсутні механізми компенсації вартості ремонту малозабезпеченим сім’ям.
Враховуючи вищевикладене, просимо вас ухвалити рішення про 100% фінансування проведення робіт з модернізації пасажирського ліфта із міського бюджету.
З повагою
мешканці будинку № 96