Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5657 (5478117)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність каналізаційних люків та решіток на проїжджих частинах
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:14 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день. Скільки ще має постраждати машин, щоб ви якось відреагували і замінили погнуті люки на дорозі (пр-т Оболонський 11, Дрім таун 1, прям навпроти виходу 3Б Китай). 10 лютого в 23.56 проїхала машина і люк знову вискочив, звісно в ту дирку одразу потрапила машина і побилася. Що зробили комунальники? Просто поклали його на місце!!! Скільки можна дзвонити в 1551, поліцію, водоканал, Київенерго??? За весь цей час, ми вже знаємо, що ці люки належать Київенерго, а не водоканалу. Чи треба дзвонити на телебачення? Що мені треба зробити, щоб нарешті перестали страждати люди, а Ви виконали свою роботу???