Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4720 (5478120)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Шевченківська РДА []
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! По вулиці Саксаганська, буд. 28 і далі в сторону Цирку почали виставляти сміттєві баки на дорогу в смугу громадського транспорту. Це ж автомобільна дорога, а не місце для баків!!! І через це громадський транспорт змушений рухатись в наступній смузі, що заважає іншим автомобілям.
Там і так з шести смуг, дві смуги займають машини, які неправильно припарковані, одну смугу займають сміттєві баки, одну смугу забирає громадський транспорт і тільки дві смуги залишається для звичайних автомобілей і через це створюються затори і пробки... Хіба це нормально?!
Прошу вирішити це питання і написати результат мені на електронку. Дякую!