Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1496 (5478156)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 504 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Тугай Сергій Олександрович
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Після зими на участку дороги заїзду з вул. З Гайдай до будинку 10а виявилися дуже великі ями. Цей участок дороги знаходиться у вкрай незадовільному стані, якість дорожнього покриття не відповідає вимогам сучасних стандартів.
Прошу провест ремонтні роботи дорожнього покриття на участку, що вказаний на карті.