Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-703 (5478186)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Вчора, 11.02.2019 р. , сталася неприємна пригода. Близько 22.00 проїжджаючи по Дніпровському шосе в напрямку правого берегу на власному автомобілі, потрапили в величезну яму. Дорога не освітлена, яма візуально майже збігається з асфальтом. швидко відреагувати не вдалося, переднє колесо автомобіля потрапило в яму. Як результат - пошматоване праве переднє колесо. На цьому проміжку шосе і Дарницькому мосту є ще декілька величеньких ям. В вечірній час освітлення відсутнє. Це провокує виникнення аварійних ситуацій.
Чому дорожня служба не позначила і не огородила ями, якщо вже не в змозі їх швидко залагодити?
Міська влада звітує про дороги, а де ті дороги?????
І що робити постраждалим від недбальства????
В прикріпленому файлі орієнтовно ділянка шосе зі горезвісною ямою.