Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5664 (5478197)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

звертаюся з питання функціонування на перехресті вулиць Жамбила Жабаєва та Табірної тимчасової споруди.
Під час будівництва житлового комплексу на земельній ділянці, виділеній під будівництво, забудовником Ковальська було розміщено тимчасову споруду (далі – МАФ) для організації центру продажів нерухомості у будинках, що будувались. Житловий комплекс у 2013 році було введено в експлуатацію. З того часу у МАФі продовжували працювати робітники забудовника, а потім МАФ стояв зачинений.
Наприкінці 2018 року стало відомо, що МАФ було продано. І на самому МАФі з’явилась вивіска «Продукти».
Зазначаю, що МАФ розташований на земельній ділянці, виділеній під житловий комплекс. Згідно схеми благоустрою (копія схеми додається) даний МАФ знаходиться на зеленому газоні прибудинкової території житлового комплексу.
Також, наголошую на тому, що МАФ розташований у безпосередній близькості від світлофору, пішохідного переходу та проїжджої частини на перехресті вулиць Жамбила Жабаєва та Табірної. Наявність цієї споруди обмежує оглядовість на перехресті та рух пішоходів по тротуару. Це також підтверджено висновком Управління патрульної поліції у місті Києві. Листом №22345/41/4/10/022018 від 15.08.2018 (копія листа додається) зазначена інформація була направлена на адресу заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П.О. Також, у листі повідомляється про необхідність демонтажу зазначеного МАФу (копія припису додається).
Станом на 12.02.2018 МАФ НЕ демонтовано, а в приміщенні відкрито продуктовий магазин.
Прошувжити заходів щодо демонтажу зазначеної споруди.