Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-785 (5478276)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Паркування авто на зеленій зоні прибудинкової території
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня!

Минулого року прем’єр-міністр Гройсман урочисто відкрив нову школу за адресою пр.М.Бажана 34А. До цієї події на прилеглих територіях буів зроблений благоустрій - організований газон та висажені дерева.

На сьогоднішній день а ні місцеві жителі, а ні комунальні служби не оцінили такого покращення свого середовища. На вздовж проїзду зі східної сторони газони використовуються для паркування власного автотранспорту, комунальники використовують прохід між школою та дитячим садочком для скорочення маршруту тракторів та вантажівок.

Прошу встановити огородження у вигляді стовпчиків або напівкуль, щоб до весни врятувати благоустрій території.

Заздалегідь вдячний!
Віктор