Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ю-258 (5478321)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Романець О.В.
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Шановні комунальні служби
В мене немає вже додаткових аргументів, лише чергове фото. Це фото бруду та болота, яке вочевидь наразі захлинуло кабінети місцевої влади.
Суть навіть не в самому бруді, а в тому ДЕ це спостерігається. Це пішохідна частина МАГІСТРАЛЬНОЇ вулиці Києва - пр.Павла Тичини. Навіть для села таке фото було б очевидним доказом занепаду, а це фото з Києва, столиці України!
Я не буду перераховувати всі запити з кього приводу, які я писав раніше - вони ВСІ залишалися без змістовної відповіді (або взагалі без відповіді). Я не буду писати про порушення, які допустили наші ”добропорядні можновладці”.
Я прошу лише зробити хоча б ЩОСЬ для людей, на гроші яких ви живете. Поставте будь-які засоби для пересування людей через цю багнюку - доски, настіли, навіси, насипте щебню, що небудь зробіть!
Не доводьте в черговий раз, що КМДА та РДА захопила купка лінозадих, бюрократичних чиновників імпотентів, які без проблем можуть вкрутити лише лампочку в підїзді. Мені здається цей сайт створювався не для звернень стосовно лампочок, а для змістовного обговорення і вирішення більш важливих проблем
Ще раз повторюю СУТЬ звернення - надати пішоходам БУДЬ-ЯКІ засоби для можливості пересування зазначеною ділянкою (Павла Тичини 1В, будівництво біля Сільвер Бриз)
Це благоустрій міста і прямий обовязок комунальної влади розбиратися з подібними питаннями.
Дякую за увагу.