Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-1104 (5478335)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У будинку по вул. Сікорського 1а на першому поверсі розташовано супермаркет ТМ ПЧЕЛКА. магазин функціонує вже майже три роки.

Протям цього періоду прибудинкова пішохідна зона біля будинку з боку вул Сікорського перетворена магазином у вантажно-розвантажувальний майданчик. та парковку вантажного транспорту .

Вантажівки займають весь тротуар, а пішоходи аби пройти вулицею мають користуватись проїзджою частиною, тим самим піддаючи себе небезпеці. Крім того, автівки, паркуються навіть вздовж проїзджої частини ы так завузькоъ вул. Сікорскього та на в”їзді до двору, порушуючи ПДР. При виїзді з двору утворюється мертва зона - зона обзору дороги при виїзді з двору зведена до нуля. це вже призвело до декількой аварій.

Працівники ПЧЕЛКИ біля входу в магазин у одязі , в якому працюють у магазині виходять на перекури, недопалки викидаються на тротуар, разом із використаним одноразовим посудом.

Під вантажнорозвантажувальною рампою, встановленою самовільно в порушення паспорту фасаду, працівниками ПЧЕЛКИ влаштовано смітник.
ДО менеджменту Пчелка, балансоутримувач прибудинкової території вже звертався. Результату немає.

Зважаючи на вищевикладене, прошу
1. зобов”язати магазин ТМ ПЧЕЛКА привести прибудинкову територію до затвердженої схеми благоустрою.
2. Зобов”язати магазин ТМ ПЧЕЛКА звільнити тротуар від вантажівок для пішоходів