Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2796 (5478340)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Обслуговування та технічний стан каналізаційних колодязів
Відповідальний:Департамент експлуатації каналізаційного господарства [Кислий М. І.], виконавець: Новіков Ігор В’ячеславович
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Тривалий час (кілька місяців) на вулиці, частково у дворі житлових будинків ЖК Яскравий тримається стійкий запах каналізації. Він з’явився після реконструкції/будівництва дороги по вул. Сім’ї Кульженків. В один момент запах може не відчуватись, але найчастіше він доволі різкий. Прохання посприяти виявленню причини запаху і його ліквідації. Основні точки, де найбільш відчутно: біля АЗС Кло (перехрестя Сім’ї Кульженків - Полярна), біля задніх воріт гіпермаркета Леруа Мерлен (трохи ближче до дитячого садочка по вул. Сім’ї Кульженків 31) та біля будівництва будинку з буд.адресою: Сім’ї Кульженків 37 (трохи ближче до 31Б)

Дякую!