Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2257 (5478533)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Реєстрація та облік домашніх тварин
Відповідальний:”Служба обліку та реєстрації тварин” [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Лещенко Наталія Петрівна
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Додатково до звернення Т-21891 (Відповідальний - Фіщук А.В.; виконавець - Ломако В.П.)
Шановні відповідальний та виконавець!
Інформую Вас, що проблемма скасування оплати за утримання вже померлої тварини залишається й надалі!

1. Листом від 19.12.2018 комунальне підприємство ”Київська міська лікарня ветеринарної медицини” (далі - Підприємство), що є правонаступником КП ”Центр ідентифікації тварин”, поінформував сервісний центр Подільського району комунального концерну ”Центр комунального сервісу (далі - ЦКС)” (пр-т Гонгадзе, 20-Е, м. Київ, 04215) про зняття з обліку собак, які утримувались за відповідними адресами. У звязку з цим ЦКС пропонувалося вжити заходів щодо вилучення зі списків платників за тварин для припинення нарахування плати громадянам, що проживають за вказаними у листі адресами.
2. Відповіді від ЦКС не надійшло, нарахування платні за померлих тварин продовжується.
3. Під час особистого звернення до ЦКС щодо надання роз”яснень було зя”совано, що зазначена організація не має договорних відносин з Підприємством та не вносить змін у платіжні документи за інформацією Підприємства, що робити у таких випадках колишнім власникам тварин ЦКС відповіді не дає.
Таким чином ми, колишні власники тварин, що вже померли, стали заручниками бюрократичної плутанини, та, по суті, та змушені довічно сплачувати за ненадані послуги. Ситуація сама по собі абсурдна. Ми є законослухнянними громадянами, які поставили свої тварин відповідним чином на облік та справно вносили і продовжуємо вносити за них платню хоча тварини вже давно померли. Смерті тварин задокументовані і документи подані до Підприємства.
У зв”язку з викладеним прошу по-кроково вказати які дії повинні здійснити ми, колишні власники тварин, що померли, для скасування платні за них.
Додатково інформую, що комунальні рахунки на плату за тварин виставляє Головний обчислювальний центр КМДА!
З повагою,
Тишковець О.О.