Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-349 (5478608)
Зареєстровано:12 Лютого 2019
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Сидорчук А.Ю..
Дата контролю:27 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

СЬОГОДНІ ВНОЧІ/З 11,02НА12,02/НЕВІДОМІ СКИНУЛИ БЕТОННИЙ БЛОК ПРЯМО ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ СОЛОМ”ЯНСЬКОЇ/ОДНІЄЇ ІЗ ЦЕНТРАЛЬНИХ ВУЛИЦІ МІСТА/.ЦЕЙ БЛОК ВАЛЯЄТЬСЯ ПРОСТО НА ДОРОЗІ БІЛЯ 115 С/Ш.ОГОРОДЖЕННЯ,ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ ЗНАКИ ВІДСУТНІ ВЗАГАЛІ-ЧЕКАЄМО НА ДТП,А ПОТІМ КАЗАТИ СЛУЖБИ МІСТА ДО ІНЦИДЕНТУ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ НЕ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ???