Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9519 (5479014)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 6 [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: т. в.о. Бузінський О.В.
Дата контролю:14 Лютого 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

пр-т Перемоги, 127 прибудинкова територія не прибирається-суцільна ковзанка. пішохідна територія не почищена від льоду та не посипана .ходити дуже небезпечно.