Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-713 (5479060)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

ДІЇ КЕРІВНИЦТВА КП ”ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ” НЕ ПОКРАЩУЮТЬ, А ПОГІРШУЮТЬ УМОВИ НА ДОРОГАХ КИЇВА!!!
Йде вже другий рік бездіяльності керівництва КП ”Центр організіції дорожнього руху”, бо світлофор на перехресті проспекту Леся Курбаса і вулиці Гната Юри так і не працює. Керівництво згаданого підприємства бреше з приводу того, що частина 2 статті 41 закону України ”Про дорожній рух” вимагає вимикати світлофори. Закон не вимагає вимикати світлофори на перехрестях з рухом по колу. Досить вводити киян в оману. Ні ви, ані працівники національної поліції не маєте права тлумачити діюче законодавство України. Почніть нарешті відпрацьовувати заробітну плату, яку сплачують вам кияни, і увімкніть світлофор.