Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-2307 (5479361)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Між будинками К.Малевича 86 Н та 111 є пішохідний перехід, який вже майже не бачно. Знака, чомусь, також нема. Прохання відправити службу та відновити перехід. Дякую
Додаю скрін з гугл мапс, де цей перехід ще бачно, та фото тепер