Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4629 (5479619)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:28 Лютого 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На зупинці громадського транспорту Станція Київ-Русанівка автобусного маршруту № 48 в напрямку станції метро ”Лівобережна”, що розташована по вулиці Ентузіастів Дніпровського району відсутня урна для сміття, а відтак порушуються Правила благоустрою міста Києва (пункт 7.3.9), затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.
Прошу зазначені недоліки усунути.