Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-1296 (5479977)
Зареєстровано:13 Лютого 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Дільниця - 6 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Приліпко Тетяна Миколаївна
Дата контролю:18 Лютого 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

До послуг з прибирання прибудинкової території відносяться роботи з обслуговування домоволодінь (у літній та зимовий періоди), роботи з обслуговування сміттєпроводів та інші роботи з додержання в чистоті під’їзду, двору та придомових територій, передбачені правилами згідно Наказу Держжитлокомунгоспу України № 76 від 17 травня 2005 р.
Звертаю увагу, що у відповідності до чинного законодавства:
- вологе підмітання сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів, місць перед сміттєпроводами проводиться щоденно (крім вихідних та святкових днів);
- підмітання та миття майданчиків перед входом у під’їзд та догляд за домовим устаткуванням проводиться щоденно;
- миття сходових площадок і маршів проводиться 2 рази на місяць;
- вологе протирання поручнів, підвіконь, віконних огорож, сходів на горище, опалювальних приладів, поштових скриньок, шаф для електрощитів проводиться 1 раз на місяць;
- вологе обмітання пилу, павутиння, бруду із стін, стель, сітчатих огорож ліфтів повинно проводитись 1 раз на місяць;
- миття вікон у під’їзді передбачено два рази на рік.
Крім того, щоденно, крім вихідних та святкових днів, повинно виконуватись підмітання тротуарів та дворових територій, очищення урн.
Станом на сьогодні, 13.02.2019р., у моєму під’їзді не здійснюється постійно підмітання, не говорячи вже про миття сходових площадок і маршів. Прибудинкова територія теж на постійній основі не прибирається. Сьогодні очищення дворової території від снігу не здійснено (фото додаються). Таким чином є незрозумілим, на що витрачаються кошти, які сплачують мешканці нашого будинку за утримання будинку та прибудинкової території.
У зв’язку з вище викладеним, прохання письмово повідомити на мою поштову адресу, чому виконавець не надає належним чином вище вказані послуги та на що витрачаються вище вказані грошові кошти!
Крім того, ще раз звертаю увагу, що виконавець не здійснює надання послуг з прибирання під’їзду та прибудинкової території у відповідності до вимог законодавства України.